Contact informatie vereniging en bestuur

Vereniging

Postbus 206
2150 AE Nieuw-Vennep
info@ov-beatrix.nl
Bankrelatie
Rabobank: rekeningnummer NL76RABO0345803396
KvK Haarlem, nummer 40595438
ANBI-RSIN: 52.34.074
Lid van de Koninklijke Bond van Oranjeverenigingen in Nederland

_____________________________________________________________

 

Voorzitter

Esther Kroon
Email: esther.kroon@ov-beatrix.nl
Telefoon:  06 17900761

Vice-voorzitter

Ben Ham
Email: ben.ham@ov-beatrix.nl
Telefoon: 06 22384598

Secretaris

Odette Eelman
Email: odette.eelman@ov-beatrix.nl
Telefoon: 06 23976616

Penningmeester

Ton Vervaart
Email: ton.vervaart@ov-beatrix.nl
Telefoon: 06 51542253

PR-communicatie

Brenda Ippel
Email: brenda.ippel@ov-beatrix.nl
Telefoon: 06 53920795

Vergunningen

Yvonne Duivenvoorden
Email: yvonne.duivenvoorden@ov-beatrix.nl
Telefoon: 06 20600222

IT-ledenadministratie

Hans den Ouden
Email: hans.den.ouden@ov-beatrix.nl
Telefoon: 06 51497995

Algemeen

Piet van Maris
Email: piet.van.maris@ov-beatrix.nl
Telefoon: 06 – 55391380

Techniek & materieel

André van Staveren
Email: 
Telefoon: 06 19320669

Algemeen

Remco Suidgeest
Email:
Telefoon: 06 20010541

Techniek & materieel

Rob Blom
Email: rob.blom@ov-beatrix.nl
Telefoon: 06 53921359

Vertrouwenspersoon

Thomas A.M. Hendriksen
mail: thomas@hendriksen.eu
Tel. 06 53202625