Contact informatie vereniging en bestuur

Vereniging

Postbus 206
2150 AE Nieuw-Vennep
info@ov-beatrix.nl
Bankrelatie
Rabobank: rekeningnummer NL76RABO0345803396
KvK Haarlem, nummer 40595438
ANBI-RSIN: 52.34.074
Lid van de Koninklijke Bond van Oranjeverenigingen in Nederland

_____________________________________________________________

 

Voorzitter

Esther Kroon
Email: voorzitter@ov-beatrix.nl

Vice-voorzitter

Ben Ham
Email: ben.ham@ov-beatrix.nl

Secretaris

Odette Eelman
Email: secretaris@ov-beatrix.nl

Penningmeester

Joost van der Meij
Email: penningmeester@ov-beatrix.nl

PR-communicatie

Brenda Ippel
Email: brenda.ippel@ov-beatrix.nl

Vergunningen

Yvonne Duivenvoorden
Email: yvonne.duivenvoorden@ov-beatrix.nl

Algemeen

Piet van Maris
Email: piet.van.maris@ov-beatrix.nl

Techniek & materieel

André van Staveren
Email: 

Algemeen

Remco Suidgeest
Email: remco.suidgeest@ov-beatrix.nl

Vertrouwenspersoon

René Enthoven
Email: rene@emaco.com
Tel. 06 53 234 707